Visada grazi Kosmetika profesionali Kosmetika, kosmetika internetu, dekoratyvine kosmetika internetu, ekologiska kosmetika, profesionali kosmetika.
PIRKTI GALITE 24 VALANDAS PER PARĄ !
Tarpinė suma: 0,00 €

ATTITUDE Dishwasher Eco-Pouches Ekologiškos tabletės indaplovėms „Viskas viename“ 70 tab.


Būsena: Prekyboje

25,25 €
AR

Trumpas aprašymas

Gamintojas: Attitude
Kilmės šalis: Kanada

Padidinti
ATTITUDE Dishwasher Eco-Pouches Ekologiškos tabletės indaplovėms „Viskas viename“ 70 tab.
  • Tabletės indaplovėms

Tai, ką šiandien nuleidžiame vamzdžiais – rytoj gersime. „Attitude“ ekologiškos tabletės indaplovėms rūpinasi aplinka. Jų sudėtyje nėra fosfatų ir kitų nerimą kelinačių ingredientų. Tabletės pagamintos iš hipoalerginių, augalinių ir mineralinės kilmės ingredientų, saugių Jūsų šeimai ir aplinkai. Tinka veganams.

Didelė pakuotė – tvaresnis pasirinkimas.

Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.

Naudojimo būdas: vienam indų plovimui naudokite vieną pakelį. Neišpakuokite ir nepradurkite pakelio. Pakelį dėkite į pagrindinį indaplovės skyrelį ir nedelsiant uždarykite. Pakelius imkite tik sausomis rankomis. Dėžutę laikykite sandariai uždarytą sausoje vietoje.

Dėmesio: gali dirginti odą. Gali dirginti akis. Neleiskite priemonei patekti į akis, ant odos ar drabužių. Saugoti nuo vaikų. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu mažiausiai 15 minučių. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę. Nesukelti vėmimo. Patekus ant odos, gerai nuplauti vandeniu.

Sudėtis

Cheminė sudėtis: ≥5 - <15% deguonies pagrindo balinimo medžiagų  (natrio perkarbonas), <5% augalinių nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, <5% fermentų. Taip pat sudėtyje yra natrio citratas, natrio chloridas, natrio karbonatas, natrio silikatas, glicerino.

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.