Visada grazi Kosmetika profesionali Kosmetika, kosmetika internetu, dekoratyvine kosmetika internetu, ekologiska kosmetika, profesionali kosmetika.
PIRKTI GALITE 24 VALANDAS PER PARĄ !
Tarpinė suma: 0,00 €

ATTITUDE Eco-Friendly Laundry Detergent Baby 3X Ekologiškas bekvapis vaikų drabužėlių skalbiklis, 1,05 l


Būsena: išparduota!

14,49 €

Trumpas aprašymas

Gamintojas: Attitude
Kilmės šalis: Kanada

Padidinti
ATTITUDE Eco-Friendly Laundry Detergent Baby 3X Ekologiškas bekvapis vaikų drabužėlių skalbiklis, 1,05 l
  • ATTITUDE Eco-Friendly Laundry Detergent Baby 3X Ekologiškas vaikų drabužėlių skalbiklis, 1,05 l

"Attitude" bekvapis, hipoalerginis vaikų drabužėlių skalbiklis. Idealiai tinka kūdikių drabužėliams, daugkartinėms sauskelnėms skalbti. Užtenka 35 skalbimams. Sertifikuota „EcoLogo“.

Skalbti vaikų drabužėlius skalbyklėmis arba rankomis. Be fosfatų, baliklių, fermentų, kvapiklių. Sudėtyje yra iš augalinių žaliavų gautų paviršinio aktyvumo medžiagų. Biologiškai skaidus. Sertifikuota EcoLogo®. Tinka veganams. Užtenka 35 skalbimams. Galima skalbti ir šaltame vandenyje.

Dozavimas: Atsižvelgti į drabužių etiketėse pateiktus skalbimo simbolius ir temperatūrų nuorodas. Užterštiems skalbiniams pilti 1 dangtelį skalbiklio, vidutinio užterštumo – pusę dangtelio.

Dėmių valymas: užpilti skalbiklio ant dėmės, šiek tiek palaukus patrinti ir skalbti.

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Sudedamosios dalys: 15 % ir daugiau, bet mažiau kaip 30 % anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų; 5 % ir daugiau, bet mažiau kaip 15 % nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų.

Saugoti nuo užšalimo.

Tūris neto 1,05 l.

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8.

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.