Visada grazi Kosmetika profesionali Kosmetika, kosmetika internetu, dekoratyvine kosmetika internetu, ekologiska kosmetika, profesionali kosmetika.
PIRKTI GALITE 24 VALANDAS PER PARĄ !
Log In

Prisijungti

Užmiršote slaptažodį?

Tarpinė suma: 0,00 €

ATTITUDE Eco-Friendly Laundry Detergent Wildflower Ekologiškas skystasis skalbiklis su lauko gėlių aromatu, 1,05 l


Būsena: Prekyboje

14,49 €
AR

Trumpas aprašymas

Gamintojas: Attitude

Kilmės šalis: Kanada
Padidinti
ATTITUDE Eco-Friendly Laundry Detergent Wildflower Ekologiškas skystasis skalbiklis su lauko gėlių aromatu, 1,05 l
  • ATTITUDE Eco-Friendly Laundry Detergent Wildflower Ekologiškas skystasis skalbiklis su lauko gėlių aromatu, 1,05 l

„Attitude“ ekologiškas universalus skystas skalbiklis efektyviai skalbia drabužius, suteikia jiems malonų, natūralų lauko gėlių aromatą. Tinka skalbti medvilninius, sintetinius ir kitų audinių skalbinius skalbyklėmis arba rankomis. Galima skalbti ir šaltame vandenyje. Tinka naudoti septinių rezervuarų sistemoms. Vienos skalbiklio pakuotės pakaks 35 skalbimams.

Be fosfatų, baliklių, fermentų. Sudėtyje yra žaliosios arbatos ekstrakto. Sudėtyje yra iš augalinių žaliavų gautų paviršinio aktyvumo medžiagų. Hipoalerginis. Tinka veganams.

Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.

Naudojimo būdas: Atsižvelgti į drabužių etiketėse pateiktus skalbimo simbolius ir temperatūrų nuorodas.

Dozavimas: priemonę dozuoti taip, kaip pavaizduota ant pakuotės bei atsižvelgti į drabužių etiketėse pateiktus skalbimo simbolius ir temperatūrų nuorodas. Dėmių valymas: užpilti skalbiklio ant dėmės, šiek tiek palaukus patrinti ir skalbti.

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią etiketę.

Sudėtis

Sudėtis: 5-15% anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (natrio kokosulfatas), 5-15% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (kaprililo gliukozidas, laurilo gliukozidas, miristilo gliukozidas).

Sudėtyje taip pat yra: water, sodium chloride, citric acid, glycerin, camellia sinensis leaf (green tea) extract, hexyl salicylate (floral), amyl salicylate (floral).

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.