Visada grazi Kosmetika profesionali Kosmetika, kosmetika internetu, dekoratyvine kosmetika internetu, ekologiska kosmetika, profesionali kosmetika.
PIRKTI GALITE 24 VALANDAS PER PARĄ !
Log In

Prisijungti

Užmiršote slaptažodį?

Tarpinė suma: 0,00 €

ATTITUDE Eco-Friendly Laundry Softener Baby Ekologiškas bekvapis hipoalerginis vaikiškų skalbinių minkštiklis, 1 l


Būsena: Prekyboje

7,92 €
AR

Trumpas aprašymas

Gamintojas: Attitude
Kilmės šalis: Kanada

Padidinti
ATTITUDE Eco-Friendly Laundry Softener Baby Ekologiškas bekvapis hipoalerginis vaikiškų skalbinių minkštiklis, 1 l
  • ATTITUDE Eco-Friendly Laundry Softener Baby Ekologiškas bekvapis hipoalerginis vaikiškų skalbinių minkštiklis, 1 l

„Attitude“ ekologiškas vaikiškų skalbinių minkštiklis yra bekvais ir hipoalerginis. Natūraliai ir saugiai suminkština drabužėlius, todėl yra toks mėgstamas tėvelių. Vienos skalbinių minkštiklio pakuotės pakaks 40 skalbimų. Itin aukšto efektyvumo, galima naudoti ir šaltame vandenyje. Tinka skalauti skalbinius tiek skalbyklėmis, tiek rankomis. Minkština skalbinius, juos lengviau lyginti, skalbiniai mažiau elektrinasi. 

Pagaminta su žaliosios arbatos ekstraktu. Sudėtyje nėra dažančių ir alergijas galinčių sukelti medžiagų, kenksmingų konservantų. Priemonė bekvapė, patikrinta dermatologų ir tinka net ir jautrią odą turintiems kūdikiams. Sudėtyje tik augalinės paviršinio aktyvumo medžiagos. Tinka veganams.

Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.

Naudojimo būdas: priemonę dozuoti taip, kaip pavaizduota ant pakuotės bei atsižvelgti į drabužių etiketėse pateiktus skalbimo simbolius ir temperatūrų nuorodas. Nepilkite tiesiai ant skalbinių, kad išvengtumėte dėmių.

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti priemonės pakuotę arba etiketę.

Sudėtis

Sudėtis: <5% katijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (dipalmitoiletilhidroksietilmonio metosulfato), <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (kaprilo gliukozido, miristilo gliukozido).

Sudėtyje taip pat yra: water, glycerin, camellia sinensis leaf (green tea) extract.

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.