Visada grazi Kosmetika profesionali Kosmetika, kosmetika internetu, dekoratyvine kosmetika internetu, ekologiska kosmetika, profesionali kosmetika.
+370 651 77710 skambinti nuo 10 iki 17 val.
PIRKTI GALITE 24 VALANDAS PER PARĄ !
Log In

Prisijungti

Užmiršote slaptažodį?

Tarpinė suma: 0,00 €

ATTITUDE Eco-Friendly Laundry Softener Baby Ekologiškas hipoalerginis vaikiškų skalbinių minkštiklis su kriaušių aromatu, 1l


Būsena: Prekyboje

7,40 €
AR

Trumpas aprašymas

Gamintojas: Attitude
Kilmės šalis: Kanada

Padidinti
ATTITUDE Eco-Friendly Laundry Softener Baby Ekologiškas hipoalerginis vaikiškų skalbinių minkštiklis su kriaušių aromatu, 1l
  • ATTITUDE Eco-Friendly Laundry Softener Baby Ekologiškas hipoalerginis vaikiškų skalbinių minkštiklis su kriaušių aromatu, 1l

Attitude skalbinių minkštiklis "Pear Nectar" kvepia sultingomis kriaušėmis. Produktas yra hipoalergiškas ir jo sudėtyje tik natralios kvapiosios medžiagos. Minkštiklis pašalina iš drabužių įsielektrinimą ir padaro juos minkštais. O minkšti drabužiai geriausias pasirinkimas mamoms ir vaikučiams.

Skalauti skalbinius tiek skalbyklėmis, tiek rankomis. Minkština ir suteikia skalbiniams malonaus aromato, lengviau juos lyginti, skalbiniai mažiau elektrinasi. Sertifikuota EcoLogo®. Tinka veganams. Užtenka 40 skalbimų ir skalavimų. Galima naudoti ir šaltame vandenyje.

Naudojimo būdas: 45 ml minkštiklio pilti dideliam kiekiui skalbinių, 25 ml – vidutiniam kiekiui skalbinių. Atsižvelgti į drabužių etiketėse pateiktus skalbimo simbolius ir temperatūrų nuorodas. Nepilti tiesiai ant skalbinių.

Dozavimas (dangtelis = 45 ml).

Skalbiant skalbykle 4-5 kg

25 ml

Skalbiant skalbykle 6 kg ir daugiau

45 ml

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Sudedamosios dalys:vanduo >30%, 5-15% augalinės katijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos (bis(acyloxyethy)l hydroxyetyl methylammonium methosulphate esterquat), gama-n-dekalaktonas (saldžių vaisių) <5%, etilo acetatas (kriaušių) <5%.

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.