Visada grazi Kosmetika profesionali Kosmetika, kosmetika internetu, dekoratyvine kosmetika internetu, ekologiska kosmetika, profesionali kosmetika.
PIRKTI GALITE 24 VALANDAS PER PARĄ !
Log In

Prisijungti

Užmiršote slaptažodį?

Tarpinė suma: 0,00 €

ATTITUDE Ekologiškas hipoalerginis žaislų ir vaikams pasiekiamų paviršių valiklis, 475 ml


Būsena: Prekyboje

7,85 €
AR

Trumpas aprašymas

Gamintojas: Attitude

Kilmės šalis: Kanada
Padidinti
ATTITUDE Ekologiškas hipoalerginis žaislų ir vaikams pasiekiamų paviršių valiklis, 475 ml
  • ATTITUDE Ekologiškas hipoalerginis žaislų ir vaikams pasiekiamų paviršių valiklis, 475 ml

Attitude Žaislų ir vaikams pasiekiamų paviršių valiklis - saugi alternatyva cheminėms valymo priemonėms. Idealiai tinka saugiam, veiksmingam ir natūraliam visų paviršių, su kuriais liečiasi vaikai, valymui. Namų paviršiai ir žaislai vėl bus švarūs be aršių cheminių medžiagų! Hipoalerginis, sertifikuotas „EcoLogo“, neutralus CO2.

Bekvapis, koncentruotas.

Industrinių kancerogeninių teršalų – 1,4-dioksano ir etileno oksido – yra periodiškai randama buities priežiūros priemonėse. Šioje Attitude priemonėje nėra minėtų šalutinių produktų, kurie Kalifornijos valstijos teisės aktuose (Proposition 65) yra įvardijami kaip kancerogenai žmogaus organizmui.

Sertifikuota EcoLogo®. CO2 neutrali priemonė. Tinka veganams. Saugi priemonė septiniams rezervuarams. Hipoalerginė priemonė. Nebandyta su gyvūnais. Daugiau informacijos rasite: www.cleanattitude.com

Naudojimas: purkškite ant paviršiaus ir valykite šluoste. Idealiai tinka saugiam ir natūraliam vaikams pasiekiamų paviršių valymui.

Sudedamosios dalys: >30% vandens, <5% kaprililo gliukozido, <5% miristilo gliukozido, <5% natrio citrato, <5% natrio bikarbonato.

Saugumo instrukcijos: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8.

Prekės žymės

Kiti žmonės šią prekę pažymėjo šiomis žymėmis:

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.