Visada grazi Kosmetika profesionali Kosmetika, kosmetika internetu, dekoratyvine kosmetika internetu, ekologiska kosmetika, profesionali kosmetika.
+370 651 77710 skambinti nuo 10 iki 17 val.
PIRKTI GALITE 24 VALANDAS PER PARĄ !
Log In

Prisijungti

Užmiršote slaptažodį?

Tarpinė suma: 0,00 €

Fotoepiliatorius Silk'n Glide Unisex (200.000 blyksnių) + Nosies ir ausų plaukelių trimeris Carrera SilverStar + Odą raminantis serumas Silk'n Body Lotion


Būsena: Prekyboje

Nuolatinė kaina: 169,00 €

Special Price 149,00 €

AR

Trumpas aprašymas

Prekės ženklas: Silk'n
Kilmės šalis: Izraelis

Padidinti
Fotoepiliatorius Silk'n Glide Unisex (200.000 blyksnių) + Nosies ir ausų plaukelių trimeris Carrera SilverStar + Odą raminantis serumas Silk'n Body Lotion
  • Silk'n Glide Unisex 200.000 Fotoepiliatorius plaukelių naikinimui
  • Silk'n Glide Unisex 200.000 Fotoepiliatorius plaukelių naikinimui
  • Silk'n Glide Unisex 200.000 Fotoepiliatorius plaukelių naikinimui
  • Silk'n Glide Unisex 200.000 Fotoepiliatorius plaukelių naikinimui
  • Silk'n Glide Unisex 200.000 Fotoepiliatorius plaukelių naikinimui
  • Fotoepiliatorius Silk'n Glide Unisex (200.000 blyksnių) + Nosies ir ausų plaukelių trimeris Carrera SilverStar + Odą raminantis serumas Silk'n Body Lotion

Trijų prekių komplektas. Fotoepiliatorius Silk'n Glide Unisex (200.000 blyksnių) + Nosies ir ausų plaukelių trimeris Carrera SilverStar + Odą raminantis serumas Silk'n Body Lotion.

Fotoepiliatorius Silk'n Glide Unisex 200.000 pirmasis HPL (Home Pulsed Light) plaukų šalinimo prietaisas sukurtas specialiai  vyrams ir moterims. Ilgalaikis plaukų šalinimas dar niekada nebuvo toks malonus. Iki šiol buvo ganėtinai sudėtinga naudotis vienu plaukų šalinimo prietaisu su partneriu dėl higieninių priežasčių, tačiau naujasis Silk'n Glide Unisex nesukels jokių problemų. Dabar galite dalintis savo prietaisu su savo partneriu, fotoepiliatorių kiekvieną kartą dezinfekuojant po plaukų šalinimo procedūros, naudojant unikalų Silk'n Blue Box valymo įrenginį. Tiesiog padėkite plaukų šalinimo prietaisą į valymo sistemą ir mėlynas LED apšvietimas efektyviai pašalins visas bakterijas ir nešvarumus!

Fotoepiliatorius Silk'n Glide Unisex  - Fotoepiliacijos namuose procedūros su Silk'n Glide Unisex gali būti atliekamos naudojant pulsacijos arba slinkimo režimus, o šviesos šaltinio modulio resursas siekia iki 200.000 blyksnių. Vienu blyksniu apdorojamas 3 cm² odos plotas, todėl fotoepiliatorius puikiai tinka ir nedideliems odos plotams. 

Silk'n Glide gali būti reguliuojamas fotoepiliacijos procedūrų atlikimo greitis, nes nuo naudojamo energijos lygio priklauso fotoepiliatoriaus perkrovos tarp impulsų laikas. Todėl kuo žemesnis energijos lygis, tuo šis laikas trumpesnis, o fotoepiliacijos procedūros su Silk'n Glide atliekamos greičiau. 

Pulsacijos režimas yra tinkamiausias plaukų šalinimo metodas, kai norite naudoti aukštesnį energijos lygį, taip pat jis padeda geriau kontroliuoti odos padengimą, išvengti tos pačios srities veikimo daugiau nei vieną kartą arba impulsų sutapimų. 

Slinkimo režimas geriausiai tinka naudojant žemą energijos lygį ir norint procedūras atlikti greitai. Esant žemesniam energijos lygiui, perkrova tarp impulsų trunka vos 1-1,5 sekundės, todėl generuojama nenutrūkstama blyksnių seka. 

Klinikinių tyrimų duomenimis, po nustatyto procedūrų kiekio (pagal odos tipą, plaukos spalvą bei struktūrą) naudojant Glide Unisex 200,000, nepageidaujami plaukeliai pašalinami iki 92%. Tai stulbinantis rezultatas, kurį pasiekti tapo įmanoma dėl naudojamos HPL ™ technologijos. Tai patentuota ir kliniškai patvirtinta technologija, pasižyminti efektyvumu kovoje prieš nepageidaujamus plaukus. Fotoepiliatorius skleidžia šviesos impulsus, kurie prasiskverbia į plaukų folikulus ir sąlygoja jų iškritimą. Vos po 3-4 procedūrų plaukelių sumažėja iki 50%, o gydymo pabaigoje iki 92%.

Glide Unisex 200,000 žavi ne tik ypač dideliu blyksnių resursu, bet ir technologine pažanga. Į savo išmanųjį telefoną parsisiuntę mobiliąją programėlę, galėsite lengvai planuoti fotoepiliacijos procedūras, o apie artėjančią sesiją jums bus primenama automatiškai. Aplikacija taupo jūsų laiką ir padeda stebėti rezultatus bei progresą, sekti naudotus energijos nustatymus, epiliuojamas kūno sritis bei greičiau rasti atsakymus į kylančius klausimus.

Silk’n Glide apsaugo jūsų akis. Fotoepiliatoriuje Silk’n Glide yra integruota saugumo funkcija, apsauganti akis. Jos dėka šviesos impulsas nesklinda, kai aplikatoriaus paviršius kontaktuoja su atviru oru. Prietaisas veikia tik tada, kai aplikatorius kontaktuoja su oda.

Silk'n Glide maitinamas iš 220V elektros tinklo. Prietaiso svoris - 700 g. Šviesos šaltinio modulio keitimo galimybė nėra numatyta.

Kuriose kūno vietose galiu naudoti  fotoepiliatorių?

Fotoepiliatorius Silk’n tinka naudoti įvairiose kūno vietose. Dažniausiai plaukų šalinimas atliekamas ant kojų, pažastų, rankų, bikini zonos ir veido.

Ar fotoepiliatorių saugu naudoti?

Fotoepiliatorius Silk’n sukurtas siekiant Jūsų saugumo, jis išbandytas bei patvirtintas profesionalių dermatologų. Tačiau kaip ir bet kuris odos  elektrinis prietaisas, jis turi būti naudojamas pagal naudojimo instrukciją ir laikantis nustatytų atsargumo priemonių.

Ar naudojant fotoepiliatorių skauda?

Tinkamai naudojant, dauguma Silk’n naudotojų teigia šviesos impulso metu jaučiantys nedidelę šilumą. Storesnių ir tamsesnių plaukų savininkai gali jausti šiek tiek didesnį diskomfortą, tačiau jis išnyksta vos užbaigus plaukų šalinimo procedūrą. Jūsų patogumui fotoepiliatorius turi penkis nustatymo lygius, kuriuos galite rinktis, atsižvelgdami į savo jautrumą.

Kaip dažnai turėčiau naudoti Silk’n?

Pirmąsias tris-keturias fotoepiliacijos namuose procedūras atlikite kas dvi savaites. Po to, procedūros yra kartojamos kartą per mėnesį. Po pusmečio fotoepiliacijos procedūras darykite pagal poreikį - paprastai pakanka vienos palaikomosios procedūros vieną kartą per du mėnesius.

Kaip fotoepiliacija veikia baltus ir žilus plaukus?

Fotoepiliatorius Silk’n geriausiai veikia tamsesnius plaukus arba plaukus, kuriuose daugiau melanino. Melaninas – tai pigmentas, suteikiantis plaukams ir odai jų spalvą, jis pasisavina šviesos energiją. Veiksmingiausiai šalinami juodi ir rudi plaukai, nors rudi ir šviesiai rudi plaukai paprastai taip pat gerai šalinami, tačiau tam prireikia daugiau plaukų šalinimo procedūrų. Į rausvus plaukus taip pat reaguojama. Baltų ir žilų plaukų atveju fotoepiliacija nėra efektyvi.

Ar galiu naudoti fotoepiliatorių ant rudos arba tamsios odos?

Fotoepiliacija namuose nebus veiksminga, jeigu jūsų oda yra įdegusi! Fotoepiliatorius šalina nepageidaujamus plaukelius, veikdamas plauko pigmentą. Aplinkiniame odos audinyje taipogi egzistuoja įvairus kiekis pigmento. Pigmento kiekis tam tikro asmens odoje, pasireiškiantis odos spalva, nustato rizikos, su kuria susiduria asmuo, naudodamas šviesos pagrindu paremtą plaukų šalinimo procedūrą, lygį. Fotoepiliatoriaus naudojimas ant tamsios odos gali sukelti tokį kenksmingą poveikį kaip nudegimas, pūslių atsiradimas, odos spalvų pokyčiai.

Kada pamatysiu fotoepiliatoriaus naudojimo rezultatus?

Kaip ir bet kurio kito fotoepiliacijos ar lazerine technologija grindžiamo plaukų šalinimo prietaiso atveju, rezultatai matomi ne iš karto. Po pirmos depiliacijos procedūros plaukai atauga, tačiau po pusės metų dauguma šių plaukų paprasčiausiai iškrenta. Be to, plaukai auga trim skirtingais etapais, o fotoepiliatorius veikia tik aktyvioje augimo fazėje esančius plaukus. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl norint pasiekti ilgalai išliekantį depiliacijos rezultatą reikia atlikti daugkartines procedūras.

Ar ilgalaikis fotoepiliatoriaus naudojimas kenkia mano sveikatai?

Šviesa ir lazerio energija estetinėje medicinoje naudojama jau daugiau nei 15 metų. Nėra žinoma apie šalutinius poveikius, atsiradusius po ilgalaikio šviesa ir depiliacijos lazeriu paremtų prietaisų naudojimo.

Ar galiu naudoti fotoepiliatorių plaukelių nuo smakro ar kitos veido dalies šalinimui?

Fotoepiliacija namuose su Silk’n gali būti atliekama ir plaukelių nuo veido šalinimui. Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas, siekiant apsaugoti akis – niekuomet nenaudokite fotoepiliatoriaus šalia akių. Kaip ir kitų kūno vietų atveju, reikėtų vengti buvimo saulėje prieš ir po procedūras Silk’n prietaisu. 3 savaites prieš ir po procedūros patartina naudoti apsaugines priemones nuo saulės.

Ar turėčiau atlikti kokias nors procedūras, prieš pradėdama fotoepiliaciją?

Prieš kiekvieną fotoepiliacijos procedūrą svarbu bent keturias savaites vengti saulės įdegio toje vietoje, kurioje planuojate šalinti plaukus. Čia padės aukšto lygio UV apsauginė priemonė arba atitinkamų vietų uždengimas. Vietą, nuo kurios planuojate šalinti plaukus, reikėtų nuprausti švelniu muilu ir vandeniu. Prieš fotoepiliacijos procedūrą rekomenduojama nuskusti plaukus.

Kaip turėčiau rūpintis oda po fotoepiliacijos procedūros?

Po procedūros vietą, nuo kurios šalinote plaukelius su fotoepiliatoriumi, galite prižiūrėti, naudodami sau įprastą odos kosmetiką. Tik būtinai stenkitės išvengti tiesioginių saulės spindulių poveikio.

Įprastai pilnas plaukų šalinimo ciklas fotoepiliacijos metodu trunka 18-24 mėnesius. Siekiant ilgalaikio plaukelių pašalinimo, šio periodo metu gali prireikti kelių procedūrų su Silk’n Glide fotoepiliatoriumi.

  • Pirmosios 1-4 fotoepiliacijos procedūros atliekamos maždaug kas dvi savaites
  • 5-7 fotoepiliacijos procedūros atliekamos maždaug kas keturias savaites
  • Po to (8 ir tolimesnės procedūros) fotoepiliacijos procedūros atliekamos pagal poreikį, kol bus pasiekti ilgalaikiai rezultatai 

 

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.