Visada grazi Kosmetika profesionali Kosmetika, kosmetika internetu, dekoratyvine kosmetika internetu, ekologiska kosmetika, profesionali kosmetika.
PIRKTI GALITE 24 VALANDAS PER PARĄ !
Log In

Prisijungti

Užmiršote slaptažodį?

Tarpinė suma: 0,00 €

FRISHI Natūralus Fresh Surface, neutralizuoja kvapus, 250 ml


Būsena: išparduota!

9,45 €

Trumpas aprašymas

Visiškai (100 proc.) natūralių eterinių aliejų pagrindu.

Be propeno dujų (freonų, propano, butano ir kt.) ar suspausto oro. Veiksmingai atgaivina ir neutralizuoja kvapus iš medžiagų. Galima purkšti ant bet kurio ne maisto paviršiaus: kilimų, užuolaidų, darbo ir kitų drabužių, namuose, automobilyje, valtyje, palapinėje, į šiukšliadėžę ir kt. Naikina bet kurį stiprų ir jums nemalonų kvapą – benzino, alyvos, tepalų, cigarečių, dūmų, pelėsių ir kitus panašius kvapus.

Gamintojas: Biovita

Kilmės šalis: Belgija
Padidinti
FRISHI Natūralus Fresh Surface, neutralizuoja kvapus, 250 ml
  • FRISHI Natūralus Fresh Surface, neutralizuoja kvapus, 250 ml
Naudojimas: papurkškite tiesiai ant medžiagos ar paviršiaus, kurį norite atgaivinti, palikite kelioms minutėms išdžiūti. Plonesnius audinius pirmiausia išbandykite ant plotelio mažiau matomoje vietoje. Ant atliekų ir šiukšlių purkškite kasdien, ir į šiukšliadėžę, kai ją išpilate. Niekada nenaudokite organiniam stiklui. Sudėtis: eukaliptų, japoninių laurenių, apelsinų, pušų eteriniai aliejai, vanduo, alkoholis. Dėmesio! Saugoti nuo vaikų. Patekus į akis, nedelsiant plauti dideliu kiekiu vandens ir kreiptis pagalbos į medikus. Gamintojas: Biovita nv/sa, Oostkaai 60, 8900 leper, Belgija.

Prekės žymės

Kiti žmonės šią prekę pažymėjo šiomis žymėmis:

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.