Visada grazi Kosmetika profesionali Kosmetika, kosmetika internetu, dekoratyvine kosmetika internetu, ekologiska kosmetika, profesionali kosmetika.
PIRKTI GALITE 24 VALANDAS PER PARĄ !
Log In

Prisijungti

Užmiršote slaptažodį?

Tarpinė suma: 0,00 €

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI (D.U.K.):Kosmetiką pirkti galite 24 valandas per parą ir be poilsio dienų visoje Lietuvoje.

Nemokamas pristatymas per 2-4 darbo dienas nuo 69.00Eur PER DPD KURJERĮ arba į DPD paštomatą (pristatymo laikas laikas skaičiuojasi nuo tada kai gauname apmokėjimą) + dovana 3 kosmetikos mėginukai.

Mokamas pristatymas per 2-4 darbo dienas PER DPD KURJERĮ arba į DPD paštomatą, kurjerio kaina 4.20Eur, paštomato 2.50Eur (pristatymo laikas skaičiuojasi nuo tada kai gauname apmokėjimą) + 1 kosmetikos mėginukas.

Jei perkate prieš švenčių dienas prekės kartais gali keliauti ir 4-5 darbo dienas. 


Jūsų patogumui sudarėme dažniausiai užduodamų klausimų sąrašą Jūsų patogumui:DAŽNIAUSI KLAUSIMAI APIE EL.PARDUOTUVĘ


1. Ar lojaliems klientams taikomos nuolaidos?

Taip jau įdiegėme nuolaidų sistemą į mūsų el.parduotuvę ir nuo šiol visiems ir anksčiau pirkusiems ir naujiems prisiregistravusiems lojaliems klientams bus taikoma nuolatinė 5 proc. nuolaida visoms prekėms. Lojalūs klientai apsipirkę bendroje sumoje ne mažiau nei už 150 Eurų gaus 5 proc. nuolatinę nuolaidą ateičiai.

Lojalius klientus informuosime asmeniškai suteikdami jiems apsipirkimo Nuolaidos kodą. Su šiuo kodu galės pirkti tik konkretus registruotas lojalus pirkėjas prisijungęs per el.parduotuvę prie savo paskyros.

Taip pat žinoma galios ir visos likusios nuolaidos kurios nuolatos vyksta tuo metu ir yra skyrelyje NUOLAIDOS KOSMETIKAI - https://kosmetika.profesionali.lt/kosmetika/ .


2. Ar galima atvažiuoti įsigyti prekių mūsų el.parduotuvėje gyvai?

Negalima, nes mes prekiaujame tik internetu. Kadangi prekių yra daugiau nei 12000 vienetų, prekės laikomos daugelyje sandėlių ir net keliuose miestuose (Vilnius, Kaunas ir kt.).3. Kokie prekių pristatymo būdai?

Nemokamas pristatymas per 2-4 darbo dienas nuo 69Eur PER DPD KURJERĮ arba į DPD paštomatą (pristatymo laikas laikas skaičiuojasi nuo tada kai gauname apmokėjimą) + dovana 3 kosmetikos mėginukai.

Pristatymas per 2-4 darbo dienas PER DPD KURJERĮ arba į DPD paštomatą, kaina 4.20 EUR (pristatymo laikas skaičiuojasi nuo tada kai gauname apmokėjimą) + 1 kosmetikos mėginukas.

 


4. "Kaip sužinosime kad gavote apmokėjimą?"

Kai gauname Jūsų apmokėjimą atsiunčiame raštišką patvirtinimą el.paštu - "APMOKĖJIMAS GAUTAS".
5. "Kodėl negavome užsakymą patvirtinančio laiško ?"

Pirmiausia būtinai turi būti teisingas ir galiojantis el.pašto adresas. Jei adresas galiojantis ir teisingas turite gauti laišką per 1-5 min nuo užsakymo. Jei negavote pasitikrinkite  el.pašto SPAM dėžutę, nes kartais ten sukrenta ir geri laiškai. Ypač dažnai į SPAM dėžutę laiškus sumeta Google GMAIL. Tad jei turite el.paštą su gmail.com galūne būtinai pasitikrinkite SPAM dėžutę. 

Jei niekur nėra laiško bandykite dar kartą pirkti iš naujo arba paskambinkite mums tel. 865884374 pakonsultuosime ! Dėkojame.

 

Kitas variantas kai neateina laiškas - buvo nebaigtas pirkimas ir nepaspausta paskutinis mygtukas.

Vadinasi blogai užpildėte - neužbaigėte prekių pirkimo proceso t.y. nepaspaudėte paskutinio mygtuko "UŽSAKYTI" jis yra čia:

KOSMETIKOS PIRKIMAS
Detalus aprašymas kaip pirkti yra čia prašom pažiūrėti.

Paspaudus mygtuką "UŽSAKYTI" automatiškai išsisiunčia 2 identiški laiškai jums ir mums, su prekio krepšelio turiniu ir jūsų adresu bei kontaktais kur siųsti prekes (kuriuos įrašėte į pirkimo formą).

Kai nepaspaudžiate paskutinio mygtuko "UŽSAKYTI" mes gauname jūsų apmokėjimą bet nagauname jokios informacijos apie jūsų pirkinį ir neturime jokių jūsų kontaktų ir būtent todėl negalime su jumis susisiekti, todėl 1-3 dienas laukiame kol paskambinsite tel 865884374 ir informuosite ką pirkote ir kur siųsti, arba gautus pinigus iš karto grąžiname atgal į jūsų sąskaitą.

Jei negavote patvirtinančio pirkimą laiško užpildykite krepšelį iš naujo arba parašykite mums laišką į [email protected] .

Jei niekur nėra laiško bandykite dar kartą pirkti iš naujo arba paskambinkite mums tel. 865884374 pakonsultuosime ! Dėkojame.DAŽNIAUSI KLAUSIMAI APIE KOSMETIKĄ


5
. Ar mūsų el.parduotuvėje yra parduodama originali kosmetika?

Taip mūsų el.parduotuvėje parduodama tik originali kosmetika atvežta tiesiai iš gamintojų.

 

6. Ar mūsų el.parduotuvėje gali būti parduodama kosmetika su pasibaigusiu galiojimu?

Ne niekada neprekiaujame pasenusia kosmetika ar su greit besibaigiančiu galiojimu.


7.
Kuo skiriasi profesionali kosmetika nuo paprastos masinės kosmetikos?

Pagrindinis profesionalios kosmetikos skirtumas nuo paprastos yra tas, kad profesionali kosmetika pasižymi stipriu  efektu, ji naudojama bei parduodama tik grožio salonuose, o ne masiniuose prekybos centruose. Individualiose pakuotėse ši kosmetika parduodama visiems klientams, kurie ieško ypač aukštos kokybės efektyvios profesionalios kosmetikos. Mes turime išskirtinę teisę prekiauti profesionalia kosmetika, nes bendradarbiaujame su kosmetologais.
Profesionali kosmetika kuriama remiantis naujausiais moksliniais atradimais.


8. Kas yra natūrali ir ekologiška kosmetika?

Natūrali kosmetika - tai tokia kosmetika, kuomet vienas, keli ar net visi jos ingredientai, tokie kaip vaisiai, vitaminai ar mikroelementai,  yra neperdirbti ir natūralūs. Tačiau nėra užtikrinama ar tokie kosmetikos ingredientai yra auginami ekologiškai, laikantis tam tikrų žemdirbystės dėsnių, ir kad odos priežiūros produkte nėra sintetinių ar cheminių priedų. Natūraliose kosmetikos priemonėse neturėtų būti sveikatai kenksmingų medžiagų.

Ekologiška kosmetika - tai yra sertifikuota kosmetika, kuriai keliami griežti reikalavimai: produktai turi būti pagaminti iš natūralių ir ekologiniuose ūkiuose išaugintų augalinių žaliavų, perdirbant žaliavas turi būti užtikrintas minimalus cheminių reakcijų kiekis, prekių pakuotės turi būti ekologiškai švarios ir neteršiančios aplinkos (perdirbamos) arba pagaminamos iš antrinių žaliavų. Taip pat, tiek žaliavos auginimo, tiek perdirbimo, pakavimo procesai turi būti minimaliai teršiantys aplinką.


9. Ar atspalviai ir spalvos matomos kiekvieno pirkėjo kompiuterio ekrane
atitinka 100 procentų realią kosmetikos ar jos pakuotės spalvą?

Jei jūsų monitorius sureguliuotas teisingai - spalvos yra labai artimos realybėje esančioms nes  kosmetikos prekių nuotraukos yra profesionalios ir labai aukštos kokybės. Bet jei jūsų monitorius sureguliuotas blogai, neteisingai, galite matyti šiek tiek kitokias spalvas, todėl būtinai visuomet susireguliuokite monitorių teisingai.


10. Kodėl kartais nusipirkus prekę paaiškėja kad jos realiai jau nebėra sandėlyje ir pinigai grąžinami atgal?
 

Todėl kad prekių kiekis ribotas ir jei pavedimą atliekate per kelias dienas per tą laiką prekės gali baigtis nes prekių nerezervuojame daugiau nei 1 dienai.
Kartais sandėlis pavėluotai praneša kad kažkuri prekė pasibaigė, tokiais atvejais atsiprašome ir pasiūlome išsirinkti kitą prekę arba grąžiname pinigus.