Visada grazi Kosmetika profesionali Kosmetika, kosmetika internetu, dekoratyvine kosmetika internetu, ekologiska kosmetika, profesionali kosmetika.
+370 651 77710 skambinti nuo 10 iki 17 val.
PIRKTI GALITE 24 VALANDAS PER PARĄ !
Log In

Prisijungti

Užmiršote slaptažodį?

Tarpinė suma: 0,00 €

Ekologiškas hipoalerginis ATTITUDE Žaislų ir vaikams pasiekiamų paviršių valiklis, 475 ml


Būsena: Prekyboje

7,82 €
AR

Trumpas aprašymas

Bekvapis, koncentruotas. Industrinių kancerogeninių teršalų – 1,4-dioksano ir etileno oksido – yra periodiškai randama buities priežiūros priemonėse. Šioje Attitude priemonėje nėra minėtų šalutinių produktų, kurie Kalifornijos valstijos teisės aktuose (Proposition 65) yra įvardijami kaip kancerogenai žmogaus organizmui. Sertifikuota EcoLogo®. CO2 neutrali priemonė. Tinka veganams. Saugi priemonė septiniams rezervuarams. Hipoalerginė priemonė. Nebandyta su gyvūnais. Daugiau informacijos rasite: www.cleanattitude.com

Naudojimas: purkškite ant paviršiaus ir valykite šluoste. Idealiai tinka saugiam ir natūraliam vaikams pasiekiamų paviršių valymui.


Gamintojas: Attitude

Kilmės šalis: Kanada
Padidinti
Ekologiškas hipoalerginis ATTITUDE Žaislų ir vaikams pasiekiamų paviršių valiklis, 475 ml
  • Ekologiškas hipoalerginis ATTITUDE Žaislų ir vaikams pasiekiamų paviršių valiklis, 475 ml
Sudėtis: >30% vandens, <5% kaprililo gliukozido, <5% miristilo gliukozido, <5% natrio citrato, <5% natrio bikarbonato. Saugumo instrukcijos: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę. Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8.

Prekės žymės

Kiti žmonės šią prekę pažymėjo šiomis žymėmis:

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.