Visada grazi Kosmetika profesionali Kosmetika, kosmetika internetu, dekoratyvine kosmetika internetu, ekologiska kosmetika, profesionali kosmetika.
PIRKTI GALITE 24 VALANDAS PER PARĄ !
Tarpinė suma: 0,00 €

KOSMETIKA. KOSMETIKOS PIRKIMAS INTERNETU. KOSMETIKOS PREKĖS.

Kosmetiką pirkti galite 24 valandas per parą ir be poilsio dienų visoje Lietuvoje.

A) Nemokamas pristatymas per 2-4 darbo dienas nuo 59.00Eur PER DPD KURJERĮ arba į DPD paštomatą (pristatymo laikas laikas skaičiuojasi nuo tada kai gauname apmokėjimą) + dovana kosmetikos mėginukai.

Mokamas pristatymas per 2-4 darbo dienas PER DPD KURJERĮ arba į DPD paštomatą, kaina 2.50Eur (pristatymo laikas skaičiuojasi nuo tada kai gauname apmokėjimą) + 1 kosmetikos mėginukas.

B) Siuntimas į užsienį. Į užsienį siunčiame tik dalį kosmetikos, ne visus prekių ženklus. Siuntimas kainuoja priklausomai nuo įkainių.  Dėl siuntimo į užsienį iš pradžių kreipkitės el.paštu - [email protected] .

 

 

KAIP PIRKTI ?

I ETAPAS - PREKIŲ KREPŠELIS

1. Įsidedate reikalingą prekę/prekes į prekių krepšelį:

KOSMETIKOS PIRKIMAS
P.S.: prekės įsidėjimas į krepšelį nerezervuoja prekės ilgam laikui, jei neapmokate už prekes per 1 darbo dieną, jas gali įsigyti kiti žmonės po 1 darbo dienos.

2. Jei norite galite tęsti apsipirkimą arba iš karto pirkti prekę:
KOSMETIKOS PIRKIMASII ETAPAS - PREKĖS PIRKIMAS


1. Registracija. Prekes galite pirkti neprisiregistravę "Kaip svečias" arba galite registruotis:
KOSMETIKOS PIRKIMAS
Prisiregistravę turėsite nuolatinę savo paskyrą prie kurios galėsite bet kada prisijungti ir matyti/atnaujinti savo duomenis, pirkinius.


2. Siuntimo duomenų pildymas. Abiem atvejais (tiek pirkdami "Kaip svečias" tiek prisiregistravę) kad galėtumėte nusipirkti prekę turite užpildyti reikalaujamus siuntimui duomenis iki galo:
KOSMETIKOS PIRKIMAS

Paskutiniame punkte "Užsakymo apžvalga" turite pažymėti "Su pirkimo sąlygomis sutinku" ir spausti "UŽSAKYTI":

KOSMETIKOS PIRKIMAS


3. SVARBU! Užsakymo užbaigimo patvirtinimas. Jei viską užpildėte teisingai ir iki galo, paspaudus mygtuką "UŽSAKYTI" automatiškai gaunate (mes taip pat gauname identišką laišką automatiškai) į jūsų el.paštą užsakymą patvirtinantį laišką, kuriame yra jūsų duomenys bei užsakymo numeris.

SVARBU!
jei negavote iš karto patvirtinančio laiško su užsakymo numeriu vadinasi nepaspaudėte paskutinio mygtuko "UŽSAKYTI". Tada rašykite el.paštu ar skambinkite tel.865177710, paaiškinsime kaip teisingai atlikti pirkimą ir paspausti "UŽSAKYTI". Kai jūs negaunate patvirtinančio laiško mes taip pat negauname jokios informacijos apie jūsų pirkimą, todėl būtinai paspauskite paskutinį mygtuką "UŽSAKYTI".

Taip pat teisingai iki galo atlikus pirkimą jūs iš karto matote tokį užsakymo patvirtinimo vaizdą interneto svetainėje su jūsų užsakymo numeriu kurį reikia įrašyti mokėjimo paskirtyje apmokant sąskaitą :

KOSMETIKOS PIRKIMAS


III ETAPAS - APMOKĖJIMAS

Apmokate pagal užsakymo duomenis į šią sąskaitą:

MB "REALI ERDVĖ"
Gavėjo kodas: 304489367
Sąskaitos nr.: LT467044060008150568
AB SEB bankas, banko kodas 70440.


Apmokėjimo paskirties laukelyje įrašote užsakymo numerį kurį gavote su patvirtinančiu laišku.

Prekes išsiunčiame kai gauname jūsų apmokėjimą už užsakymą.

Prekybą interneto el.parduotuvėje www.visadagrazi.lt jau 12 metų vykdo MB "REALI ERDVĖ".IV ETAPAS - PREKĖS IŠSIUNTIMAS IR GAVIMAS

Prekes išsiunčiame kai gauname jūsų apmokėjimą už užsakymą.

Nemokamas siuntimas perkant už ar virš 59.00 € pažymimas taškeliu pildant pirkimo formą punkte PRISTATYMO BŪDAS.
KOSMETIKOS PIRKIMAS


 Paštomatų sąrašą atsiųsime po užsakymo.

 


 

Pirkti  yra paprasta ir saugu

Kosmetikos pristatymui reikalingi tik minimalūs  būtini siuntimui duomenys. Jie neatskleidžiami jokiems tretiems asmenims.
Dėmesio! Visuomet užpildykite prekių krepšelį užsakydami kosmetiką iki galo! Tuomet automatiškai gausite užsakymą patvirtinantį laišką su užsakymo numeriu. Jei negavote laiško vadinasi neužpildėte prekių krepšelio iki galo ir turite susisiekti su mumis dėl užsakymo el.paštu  .

 Mes priimsime grąžinamą prekę jei ji nekokybiška

Prekių grąžinimai vykdomi pagal  2001 m. birželio 29 d. Nr. 217 DAIKTŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO TAISYKLES

 Pagal šias tasykles atgal nepriimamos kokybiškos prekės yra šios: parfumerija, kosmetikos ir tualetiniai preparatai, siūti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos ir panašūs dirbiniai, liemenėlės, juosmenys, korsetai ir panašūs dirbiniai, pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kitus panašūs dirbiniai. 

Prieš siųsdami prekes kruopščiai apžiūrime todėl gauti brokuotą prekę tikimybės nelieka.

 

Jūs norite grąžinti nekokybišką (brokuotą) įsigytą prekę?

1. Jums reikia atsiųsti elektroninį pranešimą (kuriame turite nurodyti užsakymo numerį ir kokią prekę grąžinsite). Siunčiate elektroniniu adresu: [email protected] 

2. Reikia tinkamai supakuoti grąžinamą prekę. Svarbu supakuoti grąžinamą prekę taip, kad gabenant ji nebūtų niekaip pažeista;

Mes grąžinsime Jūsų pinigus į Jūsų nurodytą sąskaitą iš karto, kai tik gausime grąžinamą prekę ir ją apžiūrėsime.

 

Informacija apie naujas vartotojų teises

Lietuvoje 2014 m. birželio įsigaliojo naujieji Vartotojų teisių direktyvos (2011/83/ES) reikalavimai dėl vartotojų teisių apsaugos. Nauji reikalavimai taikomi perkant nuotolinės prekybos būdu: t.y. internetu, telefonu, paštu, ir ne prekybai skirtose patalpose, pavyzdžiui, namuose, darbo vietose, pardavėjo organizuotoje ekskursijoje ar pristatyme kavinėje.

Daugiau informacijos (ir video filmukas) čia: http://vartotojuteises.lt/projektai/2014_naujos_vartotoju_perkanciu_nuotoliniu_budu_teises