Visada grazi Kosmetika profesionali Kosmetika, kosmetika internetu, dekoratyvine kosmetika internetu, ekologiska kosmetika, profesionali kosmetika.
PIRKTI GALITE 24 VALANDAS PER PARĄ !
Log In

Prisijungti

Užmiršote slaptažodį?

Tarpinė suma: 0,00 €

Natūralios ekologiškos Himalajų druskos žvakidė, didesnė apie 0,9-2kg


Būsena: išparduota!

5,21 €

Trumpas aprašymas

Ši žvakidė pagaminta iš plačiai visame pasaulyje žinomos persiko spalvos Himalajų kalnų druskos, kuri susiformavo maždaug prieš 180 milijonų metų ir šiuo metu yra kasama iš 250 m gylio.
Padidinti
Natūralios ekologiškos Himalajų druskos žvakidė, didesnė apie 0,9-2kg
  • Natūralios ekologiškos Himalajų druskos žvakidė
  • Natūralios ekologiškos Himalajų druskos žvakidė
Himalajų druska ir jos poveikis sveikatai. Mokslas yra įrodęs, kad mūsų savijauta tiesiogiai priklauso nuo teigiamų ir neigiamų jonų, esančių ore, pusiausvyros. Per didelis teigiamų jonų kiekis, kurį iššaukia TV ir kompiuterių ekranai, cigarečių dūmai, įvairūs elektros prietaisai, sukelia apatiją ir depresiją. Ši problema gali būti išspręsta naudojant druskos žvakides. Daug žmonių žino Himalajų druskos žvakidžių skleidžiamų jonų naudą sveikatai. Šie jonai yra būtini mūsų sveikatai ir gerai savijautai. Oro šviežumo pojūtį po žaibo, kalnų viršukalnėse ar pajūryje sukelia didelė neigiamų jonų koncentracija. Būtent tokius jonus ir skleidžia ši druskos žvakidė. Šie neigiami jonai valo orą nuo dulkių, žiedadulkių, pelėsių, augalinių sporų. Jie padeda kontroliuoti tokias ligas kaip astma, depresija ir chroniškas nuovargis. Himalajų druskų vonios yra rekomenduojamos sergant egzema. Šios druskos skleidžiami neigiami jonai valo orą nuo dūmų. Kokią naudą duoda druskos žvakidės? Didina neigiamų jonų kiekį ore. Grynina orą. Savo išvaizda padeda atsipalaiduoti ir pailsėti, taip mažinant streso poveikį. Palengvina astmos, sinusito ir alergijos simptomus. Kadangi druskos kristalai pjaustomi rankomis, todėl kiekviena žvakidė turi savitą nepakartojamą natūralią išvaizdą ir grožį. Mėgaukitės okeano, miško ar kalnų oro gaiva savo namuose ar darbe!

Prekės žymės

Kiti žmonės šią prekę pažymėjo šiomis žymėmis:

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.