Visada grazi Kosmetika profesionali Kosmetika, kosmetika internetu, dekoratyvine kosmetika internetu, ekologiska kosmetika, profesionali kosmetika.
PIRKTI GALITE 24 VALANDAS PER PARĄ !
Log In

Prisijungti

Užmiršote slaptažodį?

Tarpinė suma: 0,00 €

Pirkti yra paprasta ir sauguKosmetiką pirkti galite 24 valandas per parą ir be poilsio dienų visoje Lietuvoje.

Pirkti yra paprasta ir saugu

1. Kosmetikos pristatymui reikalingi tik minimalūs būtini siuntimui duomenys. Jie neatskleidžiami jokiems tretiems asmenims.

Dėmesio! Visuomet užsiregistruokite ir užpildykite prekių krepšelį užsakydami kosmetiką iki galo!


2. Jei perkate daugiau nei už 89 Eur, pristatymas nemokamas per kurjerį arba į Venipak paštomatą!

Po apmokėjimo užsakyta kosmetika bus išsiųsta per Venipak kurjerį arba į Venipak paštomatą Jūsų nurodytu adresu. Pristatymo kaina 4.50 Eur, pristatymo laikas 2-4 darbo dienos.


3. Pirkėjas įsipareigoja priimti prekę/es iš Venipak kurjerio jam iš anksto paskambinus per pirmą pristatymo kartą. Jei tą dieną pirkėjas negali priimti užsakytos siuntos turi pranešti kurjeriui apie tai iš anksto, iš karto kai tik gauna SMS pranešimą iš VENIPAK apie tai kad tą dieną gaus siuntą. Ir susiderinti konkretų laiką dėl sekančio atsiėmimo.

Kiekvienas naujas kurjerio pristatymas jums nepriėmus iš pirmo karto siuntos mums www.visadagrazi.lt kainuoja + 4.50 Eur.


4. Prekių grąžinimai vykdomi pagal 2001 m. birželio 29 d. Nr. 217 DAIKTŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO TAISYKLES

Pagal šias tasykles atgal nepriimamos kokybiškos prekės yra šios: parfumerija, kosmetikos ir tualetiniai preparatai, siūti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos ir panašūs dirbiniai, liemenėlės, juosmenys, korsetai ir panašūs dirbiniai, pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kitus panašūs dirbiniai.