Visada grazi Kosmetika profesionali Kosmetika, kosmetika internetu, dekoratyvine kosmetika internetu, ekologiska kosmetika, profesionali kosmetika.
+370 651 77710 skambinti nuo 10 iki 17 val.
PIRKTI GALITE 24 VALANDAS PER PARĄ !
Log In

Prisijungti

Užmiršote slaptažodį?

Tarpinė suma: 0,00 €

Pirkti yra paprasta ir sauguKosmetiką pirkti galite 24 valandas per parą ir be poilsio dienų visoje Lietuvoje.1. Kosmetikos pristatymui reikalingi tik minimalūs  būtini siuntimui duomenys. Jie neatskleidžiami jokiems tretiems asmenims.

Dėmesio! Visuomet užsiregistruokite ir užpildykite prekių krepšelį užsakydami kosmetiką iki galo!


2. Nemokamas pristatymas nuo 49EUR PER KURJERĮ .

Pristatymas per 2-3 darbo dienas PER KURJERĮ nuo apmokėjimo, kaina 3.70EUR.

Jei perkate prieš švenčių dienas 5 darbo dienas. 3. Prekių grąžinimai vykdomi pagal  2001 m. birželio 29 d. Nr. 217 DAIKTŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO TAISYKLES

Pagal šias tasykles atgal nepriimamos kokybiškos prekės yra šios: parfumerija, kosmetikos ir tualetiniai preparatai, siūti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos ir panašūs dirbiniai, liemenėlės, juosmenys, korsetai ir panašūs dirbiniai, pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kitus panašūs dirbiniai.

Prieš siųsdami prekes kruopščiai apžiūrime todėl gauti brokuotą prekę tikimybės nelieka.

Jūs norite grąžinti nekokybišką (brokuotą) įsigytą prekę?

1. Jums reikia atsiųsti elektroninį pranešimą (kuriame turite nurodyti užsakymo numerį ir kokią prekę grąžinsite). Siunčiate elektroniniu adresu: kosmetika (eta)  visadagrazi.lt arba pasiskambinkite tel.: +370 651 77710.
2. Reikia tinkamai supakuoti grąžinamą prekę. Svarbu supakuoti grąžinamą prekę taip, kad gabenant ji nebūtų niekaip pažeista.
3. Nepamirškite kartu įdėti ir prekės pardavimo kvitą arba jo kopiją.

Mes grąžinsime Jūsų pinigus  į Jūsų nurodytą sąskaitą iš karto, kai tik gausime grąžinamą nekokybišką prekę ir ją apžiūrėsime.