Visada grazi Kosmetika profesionali Kosmetika, kosmetika internetu, dekoratyvine kosmetika internetu, ekologiska kosmetika, profesionali kosmetika.
+370 651 77710 skambinti nuo 10 iki 17 val.
PIRKTI GALITE 24 VALANDAS PER PARĄ !
Log In

Prisijungti

Užmiršote slaptažodį?

Tarpinė suma: 0,00 €

SESDERMA DAESES STANGRINAMOJI KAUKĖ, 75 ml


Būsena: išparduota!

24,00 €

Trumpas aprašymas

Gamintojas: Sesderma
Kilmės šalis: Ispanija

Padidinti
SESDERMA DAESES STANGRINAMOJI KAUKĖ, 75 ml
  • SESDERMA DAESES STANGRINAMOJI KAUKĖ, 75 ml
  • SESDERMA DAESES STANGRINAMOJI KAUKĖ, 75 ml

DAESES linijos produktų sudėtyje yra perversmą sukėlęs komponentas – DMAE (dimetilamino etanolis arba deanolis), iš žuvies išgaunama natūrali maistingoji medžiaga patalpinta liposomose, dėl kurios poveikio oda iš karto tampa tvirtesnė, elastingesnė ir lygesnė. Ši medžiaga skatina neuromediatoriaus acetilcholino išsiskyrimą, kurio su amžiumi mažėja ir kuris stimuliuoja kolageno sintezę, dėl to stabdomi raukšlių formavimosi procesai ir oda tampa elastingesnė.

DAESES stangrinamoji kaukė sudėtyje turi perversmą sukėlusį komponentą – DMAE (dimetilamino etanolis arba deanolis), iš žuvies išgaunama natūrali maistingoji medžiaga patalpinta liposomose, dėl kurios poveikio oda iš karto tampa tvirtesnė, elastingesnė ir lygesnė. Šis poveikis yra dvejopas:

  • Skatinamas neuromediatoriaus acetilcholino išsiskyrimas, kuris su amžiumi mažėja. Acetilcholinas reguliuoja iš nervų į raumenis ir iš nervų į nervus siunčiamus signalus, todėl didėja raumenų tonusas.
  • Stimuliuojama kolageno gamyba, dėl to stabdomas raukšlių susidarymas ir oda tampa elastingesnė.

Pirštų galiukais tolygiai paskirstykite kaukę ant veido, vengdami akių srities ir gleivinių. Po 10-15 minučių nuplaukite kaukę nuo veido šaltu vandeniu. Jei oda labai suglebusi, naudokite kaukę kasdien arba kas antrą dieną. Naudojimo trukmė – nuo 15 iki 30 dienų. Geriausia tepti vakare. Kaip palaikomąjį produktą esamai odos būklei, naudokite du kartus per savaitę.

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.